Taşımacılık Kargo Hizmetleri
Logo

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçinde yapacağınız taşımalar, özmal araçlarla veya sözleşmeli alt tedarikçileri aracılığı ile konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planlar, en uygun maliyetler ile doğru zamanda doğru noktaya teslim olmasını sağlar. Tüm ürünleriniz sigorta kapsamında sigortalı olarak taşınır.

Logo

Ambar Taşımacılığı

Müşteri odaklı ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede oluşması hedeflenmektedir. Her müşteri talebi ve şikâyeti merkezimizce değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Müşterilerimize kalite ve üstün hizmet anlayışı ile istedikleri bilgileri, istedikleri formatta ulaştırmaktadır.

Logo

Lojistik ve Depolama

Müşterilerimizin depoya inen malları, sevk edecekleri tarihe kadar Öz Şen Lojistik tarafından sigortalandırılarak depolarında güvenli bir şekilde muhafaza edebilir. Depolama için fiyatlandırma, depolamanın yapılacağı tarih aralığına ve ürünlerin kaplayacağı palet başı alana göre yapılmaktadır.

Logo

Dış Ticaretözşen lojistik

Yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve bilgi birikimini değerlendirerek sektörde kendine hatrı sayılır bir yer edinmiştir.
Özşen Lojistik. eğitimli personeli ve yenilenmiş araç filosu ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Mesai Saaterimiz
  • Pazartesi08:00 - 22:00
  • Salı08:00 - 22:00
  • Çarşamba08:00 - 22:00
  • Perşembe08:00 - 22:00
  • Cuma08:00 - 22:00
  • Cumartesi08:00 - 22:00
  • PazarKapalı

Online Kargo Takibi

Kargonuzu gönderdiğiniz andan teslimatına kadar geçen sürede, kargonuzun nerede olduğunu takip edebilmeniz için Online Kargo Takip sistemimiz hizmetinizde!

Kargo gönderim sürecinin eş zamanlı olarak takibinin yapılabilmesi, gelişmiş ekipman ve sürekli güncellenen teknik altyapı gerektirmektedir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ